Futsalová liga (14. prosince 2021)

14. prosince 2021 jsme se v Jindřichově Hradci zúčastnili dalšího kola Středoškolské futsalové ligy.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácí Obchodní akademii T. G. Masaryka, utkání jsme vyhráli 3:0. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti ambiciózním hráčům z Gymnázia Dačice. I zde naši hráči ukázali svůj potenciál a po krásné hře zvítězili 6:0.

V posledním zápase nás čekal leader tohoto kola – Střední škola rybářská z Třeboně. Soupeřům stačila remíza k tomu, aby postoupili dál z prvního místa. Naši hráči začali velmi aktivně a sebevědomě a ujali se vedení 1:0. Poté nám ale soupeř dvakrát nastřelil tyč a míč se kutálel po brankové čáře. Poločas byl vyrovnaný 1:1.

Do druhého poločasu jsme naskočili opět v odhodlané náladě. Svým tlakem si naši kluci vytvořili penaltu. Tu jsme však neproměnili a nervozita začala stoupat. Trenér pan Požárek poslal na posledních 90 vteřin do hry 4 útočníky. Začal hon na vítězství. Až v poslední sekundě zápasu – po výborné kombinaci všech hráčů – vstřelil vítězný gól Tomáš Křiváček.

Zpět vezeme postup z prvního místa a těšíme se na další kolo Středoškolské futsalové ligy v roce 2022. Za našim úspěchem stojí neprůstřelný brankář David Mach (Dynamo), obránci Adam Stankay (Roudné), Lukáš Vačkář (Roudné), Víťa Šejda (Dynamo) a Zdeněk Šantrůček (Roudné) a útočníci Dušan Bříza (Roudné), Tomáš Křiváček (Dynamo), Matyáš Malec (Ševětín) a Jakub Tomandl (Lokomotiva).

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchu!

c893693a6b5f1f4e7bde6e97c73490caab038285 - Futsalová liga (14. prosince 2021)504bde66e0d859e4df1f495e798733a3d76396bf - Futsalová liga (14. prosince 2021)